FAQ

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Wiemy jak ważne jest rozwianie wszelkich wątpliwości przed podjęciem tak ważnej decyzji dla swojego zdrowia, dlatego poniżej odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.

FAQ

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Wiemy jak ważne jest rozwianie wszelkich wątpliwości przed podjęciem tak ważnej decyzji dla swojego zdrowia, dlatego poniżej odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.

Perfect smile. perfect style.

Perfect smile.perfect style.

Nakładki Pure Aligner są idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą skorygować wadę zgryzu, poprawić estetykę jamy ustnej lub wyrównać uśmiech. Nakładki dają możliwość przejścia praktycznie niezauważalnego procesu leczenia.

Przeciwwskazaniem do noszenia nakładek są stany zapalne jamy ustnej, jak i ruszające się zęby. Na pierwszej wizycie lekarz stomatolog stwierdzi, czy aktualny stan uzębienia pozwala na podjęcie leczenia nakładkami Pure Aligner.

Leczenie nakładkami Pure Aligner polega na korekcie wad zgryzu lub kosmetycznej korekcji zębów przy użyciu cyfrowo zaprojektowanych i wyprodukowanych przezroczystych aparatów.

Cena leczenia nakładkami Pure Aligner jest uzależniona od wady, którą chcemy skorygować, a co za tym idzie ilości użytych nakładek. Staramy się jednak, aby cena każdej konfiguracji była atrakcyjna dla każdego.

Nakładki Pure Aligner są od podstaw zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce z materiału termoplastycznego i bio obojętnego, przez co są one komfortowe i bezpieczne w noszeniu, a ich ściąganie odbywa się bez najmniejszych trudności.

Tak, leczenie nakładkami jest w pełni bezpieczne. Tworzywa, z których wykonywane są nakładki są hipoalergiczne. Przy tworzeniu nakładek Pure Aligner stawiamy na pierwszym miejscu bezpieczeństwo i komfort pacjenta.

Tak, leczenie jest w pełni bezpieczne dla alergików, ponieważ materiał, z którego wykonane są nakładki jest hipoalergiczny.

Nakładka Pure Aligner wyróżnia się 100 % produkcją nakładek w Polsce, dzięki czemu czas oczekiwania jest ograniczony do minimum.

Nakładki Pure Aligner najlepiej czyścić szczoteczką do zębów. Do zestawu dołączone zostały również tabletki czyszczące, które należy rozpuścić w wodzie, a następnie umieścić nakładki w powstałym płynie. Dodatkowe tabletki można zakupić na naszej stronie.

Nakładki Pure Aligner są zaprojektowane z myślą o komforcie Pacjenta, właśnie dlatego jest możliwość łatwego ściągania nakładek na przykład przed spożyciem posiłków.

Aby nie doszło do przebarwienia nakładki, zaleca się zdejmowanie jej na czas jedzenia czy picia. Należy w szczególności uważać na gorące napoje, które mogą zdeformować kształt nakładki.

Szansa na uszkodzenie nakładki Pure Aligner jest bardzo mała, jednak zważywszy na przypadki losowe, po uszkodzeniu lub zgubieniu nakładki Pacjent może zamówić nową.

Leczenie nakładkami Pure Aligner trwa od kilku tygodni do roku, w zależności od wady, którą chcemy skorygować.

Nakładki Pure Aligner zostały zaprojektowane i wyprodukowane z myślą o komforcie Pacjenta. Podczas zakładania nowej nakładki Pacjent może czuć lekki ucisk na zębach, który po krótkim czasie mija, jednak jest to sprawa indywidualna.

Nakładki Pure Aligner można ściągać przy czynnościach, które tego wymagają, jednak należy pamiętać, że sukces leczenia zależy w głównej mierze od systematyczności i stosowania się do zaleceń lekarza stomatologa. Aby utrzymać zaplanowany pierwotnie czas leczenia nakładki należy nosić minimum 20h na dobę.

Tak, nakładki należy nosić minimum 20h na dobę, dlatego podczas snu również powinniśmy mieć założony aparat.

Tak, po otrzymaniu wycisków nasi specjaliści przygotują indywidualny plan leczenia obejmujący wizualizację 3D zębów po zakończeniu leczenia.

Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na pytanie?Wpisz je poniżej:


    Nie znalazłeś/aś odpowiedzi na pytanie?Wpisz je poniżej: